AJV-scriptieprijs 2018

Dit jaar heeft de pregraduation ceremony plaatsgevonden op 25 juni 2018 en heeft de organisatie dit keer een lokaal omgetoverd is in een knusse dinerzaal, zodat de gasten onder het genot van een drankje en diner deze gelegenheid konden vieren. Dit jaar dus niet in de aula van het UoC zoals in de voorgaande jaren.

Hetzelfde was uiteraard wel dat de geslaagde bachelor- en masterstudenten van de rechtenfaculteit deze mijlpaal weer samen met familie en vrienden konden vieren. Traditiegetrouw werd ook dit jaar de AJV-scriptieprijs uitgereikt aan de bachelorstudent die de beste scriptie had geschreven. En van de zes genomineerden werd Chaldinette Wanga de winnaar.  Haar scriptie was getiteld Straight from Strasbourg to the Caribbean; Toetsing van het Caribische wetsvoorstel “Toezeggingen aan getuigen” aan artikel 6 EVRM. Namens de AJV heeft de voorzitter, Phyllis van den Hout, de prijs uitgereikt.